Zalety wypoczynku na nartach w Bukowinie Tatrzańskiej

Bukowina Tatrzańska to magiczne miejsce, które jest idealne do wypoczynku na nartach i nie tylko. Bukowina Tatrzańska stoki ma porównywalne do tych, które są w Alpach. Jest to ogromny ośrodek narciarski, który ma wiele wyciągów, na których świetnie bawić się mogą nie tylko dorośli, doświadczeni narciarze, ale również dzieci.

Jakie wyciągi spotkać można w Bukowinie Tatrzańskiej?

Bukowina Tatrzańska to miejsce, w którym spotkać można wyciągi, które są bardzo dobrze utrzymane. Są to trzy wyciągi orczykowe w samym centrum Bukowiny, Olczański Wierch, który jest kompleksem aż jedenastu wyciągów, Wysoki Wierch, który ma cztery wyciągi, Głodówka z trzema wyciągami oraz Wierch Szymkówka, którego wyciągi umieszczone są ponad zabudowaniami Bukowiny.

Wszystkie stoki są w razie potrzeby sztucznie naśnieżane, a ich trasy zróżnicowane, z różnym stopniem trudności. Pozwala to korzystać z uroków zimowego szaleństwa doświadczonym narciarzom, a także osobom początkującym. Stoki są również bardzo dobrze oświetlone.

W Bukowinie Tatrzańskiej stoki to nie jedyna atrakcja. Działa tu również prężnie infrastruktura turystyczna, pełno lokali gastronomicznych i hoteli o różnych standardach.

O czym powinien pamiętać każdy narciarz?

Każdy, kto wybiera się do Bukowiny Tatrzańskiej, aby jeździć na nartach powinien pamiętać, że najważniejszy jest odpowiedni sprzęt narciarski. Bukowina Tatrzańska stoki ma dodatkowo wzbogacone o wypożyczalnie całego sprzętu, albo poszczególnych jego części. Dzięki temu nie trzeba kompletować go w pośpiechu przed wyjazdem. Narty, kije do nich i kaski bez problemu wypożyczyć można w licznych punktach w całej Bukowinie, albo kupić w jednym ze sklepów sportowych, których nie mało w tej miejscowości.

Warto pamiętać, że wypożyczenie sprzętu narciarskiego to nie tylko oszczędność, ale też ogromna wygoda. Nie trzeba martwić się transportem nart i całego dodatkowego wyposażenia, a także nie trzeba troszczyć się o kompletną ich pielęgnację. Wszystkim zajmą się pracownicy wypożyczalni nart, którzy doskonale znają się na swojej pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sześć + piętnaście =

Back to Top