Peeling do ciała – naturalne oczyszczanie i wygładzanie skóry

Ciało wymaga odpowiedniej pielęgnacji i wie o tym każda kobieta. Jednak ile z nich rzeczywiście przykłada się do tego procesu i dba o wymagającą skórę każdego dnia? Złuszczanie naskórka, głębokie oczyszczanie. Nie tylko twarz wymaga takiej ingerencji ze strony kosmetyków, ale również reszta ciała. Zobacz, jak możesz sobie pomóc.

„Zawsze miałam problem ze skórą. Łuszczyła się, chociaż nie była to choroba, po prostu płaty skóry mi odchodziły, jak zbliżało się lato, a zimną była szorstka i bardzo nieprzyjemna w dotyku. Strasznie mnie to drażniło, ponieważ nie miałam pojęcia jak sobie z tym poradzić. Popytałam koleżanek, czy również mają takie problemy i na szczęście były w stanie mi pomóc. Podpowiedziały, abym zaczęła stosować peeling do ciała. Naturalny, gruboziarnisty, w dodatku nawilżający i odnawiający naskórek. Z niedowierzaniem zaczęłam go stosować – co kilka dni. Nie powiem, kąpiel stała się jeszcze większą przyjemnością, ponieważ grube ziarna były jak masaż, a efekty zaczęły być widoczne już po pierwszym miesiącu regularnego stosowania. Teraz nie wyobrażam sobie innego sposobu na utrzymanie pięknej i gładkiej skóry.” – tego typu komentarze możemy przeczytać na wielu forach internetowych.

Peeling do ciała – najlepsza terapia na zniszczoną skórę

Obecnie na rynku jest wiele propozycji różnych peelingów do ciała, jednak przy pierwszym kontakcie lepiej wybrać ten gruboziarnisty. Jest on skuteczniejszy dla skóry, która do tej pory nie miała okazji na kontakt z podobnymi kosmetykami. Będzie efektywniej złuszczać naskórek, a następnie pozbywać się martwych tkanek, które mogły doprowadzać do stanów chorobowych. Nie trudno sobie wyobrazić, że taki proces pozostawi po sobie bardzo szybko widoczny ślad. Skóra będzie gładka, jędrniejsza i co ważne – Ty odczujesz realną poprawę w jej kondycji.

Peeling do ciała należy stosować kilka razy w tygodniu – na całe ciało – od szyi, po stopy włącznie. Warto też wybierać dodatkowe peelingi, które mają jeszcze inne działanie – nawilżające, regenerujące czy antycellulitowe. Skuteczność tych kosmetyków są określane na naprawdę bardzo wysokim poziomie, a w dodatku nie są one tak drogie (zachęcam do zapoznania się z produktami firmy Farmona). Dlatego zamiast się zamartwiać i myśleć, jak sobie poradzić z problemami skórnymi, lepiej już dzisiaj zakupić serię peelingów i rozpocząć kurację, zanim rozpoczną się wakacje! Zachęcamy do dokładnego czytania składu, bo regenerację można śmiało połączyć z aromaterapią, za sprawą cudownych zapachów tych kosmetyków, ponieważ producenci często dodają mieszanki kwiatowe czy nawet kawę!

Back to Top