Nowoczesna stodoła – pomysł na dom!

Budownictwo modułowe to rozwiązanie, które może pomóc w wyeliminowaniu problemów z deficytem mieszkań oraz towarzyszącej infrastruktury. System modułowy pozwala na stworzenie modyfikowalnego, a jednocześnie solidnego domu, który można dostosować do potrzeb rodziny wraz ze zmieniającymi się wymaganiami. Istotną zaletą takiego rodzaju budownictwa jest to, że domy modułowe są bardzo energooszczędne. Budownictwo modułowe to rozwiązanie stosowane także przez inwestorów z branży hotelarskiej, jak i przy realizacji projektów domów opieki czy sanatoria oraz domów wielorodzinnych, placówek edukacyjnych czy budynków biurowych.

Zalety budownictwa modułowego

To rozwiązania przystępne cenowo i o szybkim czasie realizacji!
Dom z gotowych elementów to propozycja, która cieszy się coraz większą popularnością. Dzięki realizacji w taki sposób zapewniają energooszczędność i ciekawą stylistykę w urzekającej formie. Dom z gotowych elementów powstaje w hali produkcyjnej, a prefabrykanty docierają na plac budowy już w gotowych do połączenia elementach. Jedyną czynnością poprzedzającą montaż jest wylanie fundamentów. Niewątpliwą zaletą jest czas, w jakim zostanie zrealizowany projekt – zajmuje do od kilku tygodni do kilku miesięcy, a nie jak w przypadku budowli murowanych – kilka lat.

Szybki czas realizacji

Domy prefabrykowane z prefabrykatów betonowych można zbudować do stanu surowego nawet w kilka dni. Prefabrykanty mogą skrócić cały okres budowy nawet o 12 tygodni. To dobra alternatywa dla osób, które chcą szybko postawić solidny i masywny dom, ale nie są do końca przekonani do konstrukcji drewnianych.

Dom w stylu nowoczesnej stodoły to rewelacyjna propozycja dla osób, które kochają otwarte przestrzenie i nowoczesność. Nowoczesna stodoła – pomysł na dom to idealne rozwiązanie dla miłośników architektury, przełamującą powszechne schematy i niebanalność. Domy tego typu to zazwyczaj budynki jednobryłowe przykryte dwuspadowym dachem. Wyróżniają się panoramicznymi przeszkleniami, a otwarte przestrzenie dają nieskończenie wiele możliwości aranżacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 + dwadzieścia =

Back to Top