5 powodów dla których warto pić herbatkę z czystka

Herbata z czystka od wielu lat dowodzi, że to, co pochodzi z natury jest najcenniejsze. Roślina ma działanie wzmacniające i już po pierwszym stosowaniu można zauważyć zdecydowaną różnicę w ogólnym samopoczuciu, jak i siłach witalnych. Farmaceuci oraz zielarze zalecają picie naparów z czystka nie tylko dorosłym, ale również dzieciom, które ukończyły 3 miesiąc życia!

Herbata z czystka co prawda ma swój specyficzny smak i nie każdemu będzie przypadać do gustu, jednak można ją poprawić dodając miód, cytrynę czy nawet maliny. W ten sposób odkryje się zupełnie inny, jeszcze lepszy smak i chętnie będzie się po nią sięgać! Zobacz 5 powodów (nie tylko tych związanych ze smakiem), dla których warto pić herbatę z czystka.

  • Pierwszym z powodów, dla których warto sięgać po herbatę z czystka jest działanie antybakteryjne, przeciwwirusowe i ogólnie wzmacniające organizm (w sumie daliśmy więcej powodów, dla których warto pić ten napar). Jak się okazuje, czystka można stosować przy przeziębieniach, infekcjach, a także na trądzik, problemy z zatokami, grzybice skóry i inne bardzo kłopotliwe dolegliwości. To jednak nie koniec!
  • Mężczyznom często zaleca się herbatę z czystka, gdy oni mają problemy z … przerostem prostaty. Ulga gwarantowana i to w ekspresowym tempie!
  • Oczyszcza organizm z różnych toksyn, w tym z metali ciężkich. Dlatego też szczególnie palacze powinni zastanowić się nad włączeniem czystka do codziennej diety.
  • Jak dobrze wiadomo, czystek ma także działanie antyoksydacyjne – a nie trzeba tutaj medycznego wykształcenia, aby wiedzieć z czym jest to związane. Produkcja kolagenu, wspomaganie naturalnych procesów odnowy biologicznej, tym samym działa odmładzająco i pozytywie wpływa na nasze samopoczucie.
  • Ostatnie (choć nie jedyne) działanie, o którym warto wspomnieć jest działanie, które wspomaga utrzymanie prawidłowej higieny jamy ustnej. Napar idealnie maskuje brzydki zapach, ale i działa antybakteryjnie – czyli pozbywa się problemu.

Jak widać z powyższego, stosowanie herbaty z czystka jest wręcz wskazane w codziennej diecie. Dużo dobrego może przynieść jedna szklanka takiego napoju dziennie, dlatego nie żałujmy sobie i stawiajmy na zdrowie! Dobrą herbatą z czystka jest herbata oferowana przez firmę LR Health&Beauty. (Herbata dostępna w sklepie Aloesy.com) Klienci chętnie sięgają po sprawdzone produkty a sama firma cały czas doba o ich jakość.

(ZOBACZ: Czystek – dlaczego warto pić z niego herbatę?)

Back to Top