Przegląd asortymentu składu węgla

Skład węgla, który zaopatruje województwo dolnośląskie w wysokiej jakości paliwa do ogrzewania budynków w sezonie grzewczym, posiada w swojej ofercie różnego rodzaju opał w konkurencyjnych cenach. – Sprawdź jaki!

Skład opału – ekogroszek

Ten rodzaj paliwa przeznaczony jest przede wszystkim do stosowania w piecach z automatycznym podajnikiem. Z racji tego musi on odznaczać się szczególnymi parametrami. Najważniejszymi z nich są jego granulacja, wartość opałowa, spiekalność, niska zawartość popiołu, siarki, a także wilgotność. Właściwości te w bardzo dużej mierze decydują o jego cenie oraz jakości. Nie mniej ważny jest wymiar ekologiczny.

Skład węgla posiada w swoim asortymencie różnego rodzaju ekogroszek, który różni się pod względem wyżej wspomnianych parametrów, w tym również ceną. Dzięki temu każdy klient może wybrać opał spełniający jego potrzeby i oczekiwania. Ekogroszek dostępny jest w wygodnych workach, a także luzem.

Węgiel – kostka, orzech, groszek, miał

Skład opału oferuje również swoim klientom bogaty wybór węgla o wysokiej jakości energetycznej, który przeznaczony jest do stosowania w instalacjach grzewczych innego typu niż piec z podajnikiem. W zależności od preferencji oraz przede wszystkim rodzaju instalacji grzewczej może one różnić się przede wszystkim swoją wielkością, ale nie mniej istotna jest także wartość opałowa, która decyduje o jego wydajności. Wybierz rodzaj, który najlepiej sprawdzi się w Twoim domu!

Oferta dla klientów indywidualnych oraz firm

Skład węgla u Grzegorza zaopatruje nie tylko Wrocław, ale również całe województwo dolnośląskie w wysokiej jakości paliwa opałowe. Oferta kierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i klientów biznesowych. Bogaty asortyment oraz konkurencyjne ceny czynią punkt składu węgla jednym z najlepszych w Twojej okolicy.

Firma świadczy również usługi transportowe. Większa ilość opału zostanie terminowo dostarczona we wskazane wcześniej miejsce. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj opału będzie najlepszy dla Twojej instalacji grzewczej, zapytaj pracownika – w tej kwestii służymy fachowym doradztwem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 + 6 =

Back to Top