Odchodzimy od szablonowych uroczystości

Nie chcesz powielać schematów i świętować tego najważniejszego dnia jak wszyscy – zorganizuj wesele w pałacu! To piękne i urocze miejsce, które zapewne pozostanie na długo zarówno w Waszej pamięci, jak również w pamięci zaproszonych gości.Do standardowych rozwiązań pozostaje skorzystanie z tradycyjnej sali weselnej, jednak tego typu uroczystości odchodzą już do lamusa. Ślub wymaga odpowiedniej oprawy, a każda kobieta pragnie chociaż raz w życiu być prawdziwą księżniczką.

Zorganizowanie wesela w pałacu stwarza niemal nieograniczone możliwości. Co istotne – możliwe jest urządzenie ślubu np. w pałacowym ogrodzie, albo w niebanalnych, magicznych wnętrzach. Tego typu uroczystości nie da się zapomnieć. Nastrojowe oświetlenie, niecodzienny klimat architektury minionej epoki oraz nieograniczone możliwości kreacji, to tylko niektóre z plusów skorzystania z pałacowych wnętrz. Coraz więcej osób pragnie w ten sposób zorganizować ten najważniejszy dzień w swoim życiu.W pałacu można nie tylko urządzić uroczystość, ale także skorzystać z bazy noclegowej, którą oferuje hotel usytuowany w samym sercu pałacu. Nowe, odremontowane wnętrza pałacu zadowolą nawet najbardziej wymagających gości, a noc poślubna świeżo poślubionych małżonków nabierze odpowiedniej oprawy. Dodatkowo ogród okalający pałac pozwoli na urocze spędzanie czasu na świeżym powietrzu, z możliwością korzystania z piękna otaczającego go krajobrazu. Dzięki temu wspomnienia ze wesela w pałacu pozostaną z nami na długo i będą cieszyły zarówno nas, jak i naszych gości.

Młodzi ludzie szukają nowych rozwiązań i zależy im na tym, by ich ślub był wyjątkowy i niepowtarzalny. Zorganizowanie uroczystości związanej ze weselem w pałacu stworzy nieograniczone możliwości dla fotografa, który będzie mógł przygotować bajeczną sesję zdjęciową. Dawniej pałace były dostępne tylko dla nielicznych – dzisiaj każdy może skorzystać z możliwości przeżycia wspaniałych i niepowtarzalnych chwil, ubranych w magiczną, bajkową aurę. Hotel pozwala na zorganizowanie poprawin, bez konieczności ponownego przyjazdu gości, a noc spędzona w pałacowych wnętrzach zapewne stanie się dla nich ogromną atrakcją. Państwo Młodzi będą mogli spędzić cudowną noc poślubną, w specjalnie przygotowanym apartamencie i rano powitać z radością nowe, wspólne życie. Tego typu uroczystość będzie wyjątkowym przeżyciem i stworzy ogromne możliwości nawet dla najbardziej szalonych i co najważniejsze – wymarzonych – pomysłów narzeczonych.

Jak wyżej wspominałem ślub musi być wyjątkowy i niepowtarzalny dlatego polecam
Pałac Domaniowski. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ich ofertą

Back to Top