Najlepsze pomysły na Walentynki

Walentynki to jedno z tych świąt, które się lubi lub nie. Jedni już od stycznia o niczym innym nie myślą, jak tylko zaskoczyć ukochaną osobę, inni twierdzą, że święto jest obce i przereklamowane.

Jeśli jednak założyć, że każda okazja do świętowania i okazania uczuć bliskiej osobie jest dobra, to Walentynki są idealnym momentem na takie okazywanie zainteresowania.

Wybór prezentu dla ukochanego człowieka wcale nie jest prosty, bo też chce się czegoś innego oryginalnego, co wyrazi głębię uczuć. Na co postawić?

Markowe perfumy

Ulubiony zapach to zawsze trafiony prezent. Perfumy, do których często dołączony jest dezodorant i balsam do ciała o tej samej linii zapachowej ucieszą zarówno kobietę jak i mężczyznę. Dzięki takiemu prezentowi zapach Walentynek pozostanie z partnerami na dłużej.

Nastrojowa kolacja przy świecach

Miłość można celebrować na różne sposoby, a skoro przez żołądek do serca, to dlaczego nie świętować przy pysznym jedzeniu i lampce ulubionego wina? Trzeba tylko odpowiednio dobrać menu, by cieszyło podniebienie obojga partnerów.

Prezent spersonalizowany

Nic tak nie ucieszy drugiej osoby jak podarunek wykonany na zamówienie. Ogromną popularnością cieszą się wszelkie koszulki z zindywidualizowanym nadrukiem, grawerowane kieliszki, kubki ze zdjęciem. W tej grupie wyróżnia się fotoobraz na płótnie.

Obraz drukowany na płótnie może przedstawiać miejsce znaczące dla partnerów, magiczną chwilę uchwyconą aparatem fotograficznym, bądź na fotoobraz na płótnie przeniesione zostanie ulubiony portret partnera. Przygotowując prezent w formie obrazu drukowanego na płótnie, warto skorzystać z Drukarni Obrazów, gdzie pomysł zostanie profesjonalnie zaprojektowany, opracowany i przygotowany na prezent dla ukochanej osoby.

Zamawiając spersonalizowany obraz drukowany na płótnie, warto dokładnie przejrzeć wspólne zdjęcia, zastanowić się, jakie emocje chce się przekazać, by zarówno obdarowany jak i darujący czuli, że wiąże ich nierozerwalna nić. Obrazy drukowane na płótnie będą towarzyszyć partnerom nie tylko w Walentynki, ale także przez kolejne dni codzienności, przypominając o uczuciu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 + 2 =

Back to Top