5 powodów, dla których warto zainwestować w catering dietetyczny

Korzystanie z cateringu dietetycznego to świetny sposób na zaoszczędzenie solidnej porcji czasu w ciągu całego tygodnia. Po długim dniu w pracy i siłowni, ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić to gotować! Zamiast łapać coś na wynos lub jeść kolejną zimną sałatkę na kolację, być może nadszedł czas, aby zastanowić się, w jaki sposób katering dietetyczny może Ci pomóc.

Zapoznaj się z naszymi pięcioma najważniejszymi powodami, dla których korzystanie z tej usługi odmieni Twoje życie!

1. Postaw na wygodę

Tak, ten powód oznaczyliśmy jako numer jeden. Nie ma absolutnie nic lepszego niż powrót do domu, wyjęcie gotowego posiłku z lodówki i umieszczenie go w piekarniku lub kuchence mikrofalowej. Największą zaletą cateringu dietetycznego jest fakt, że posiłki dostarczane są bezpośrednio pod drzwi Twojego mieszkania.

2. Oszczędzaj pieniądze na posiłki na wynos

Przyjrzyj się uważnie wyciągowi z karty kredytowej. Uczciwie przyznaj się przed samym sobą – jaką kwotę przeznaczasz na kupowanie jedzenia na wynos? Częste sięganie po tego typu usługi nie tylko w znaczny sposób naruszy Twój domowy budżet, ale także wpłynie negatywnie na wygląd Twojej sylwetki. Większość posiłków przygotowywanych na wynos jest pełna złych tłuszczów, wysokiej zawartości sodu i gotowana w rafinowanych olejach z nasion. Dodatkowo, czujemy się wzdęci po konsumpcji, co nie świadczy o wysokiej jakości tego posiłku. Często sięgamy po gotowe posiłki, ponieważ pozwalamy, aby głód przejął nad nami kontrolę i wybrał to, co zaspokoi pragnienie w danym momencie. Decydując się na skorzystanie z usług kateringu dietetycznego, mając w lodówce zapas przygotowanych już posiłków na cały dzień, unikniemy takich sytuacji. Twoja figura Ci za to podziękuję!

3. Poznaj smak wysokiej jakości posiłków

Dostęp do najzdrowszych białek może czasami okazać się trudny i kosztowny. Posiadanie zespołu oddanych szefów kuchni, którzy pozyskują lokalnie hodowane białka, kosztowałby Cię majątek. Catering dietetyczny wybiera zwierzęta z właściwych źródeł, a dodatkowo zapewnia źródło białek, które spożywały zbilansowaną dietę. Zwierzęta karmione trawą mają wyższy stosunek kwasów omega 3:6. Nie chcemy skupiać się na drobiazgach, jednak dla niektórych to, wołowina karmiona trawą jest jedyną wołowiną zawierającą sprzężony kwas linolowy – rodzaj tłuszczu, który może być bardzo ważny w walce o smuklejsze ciało.

Polecamy zapoznać się z ofertą firmy Catering Domaniowski

4. Kontroluj porcję

Gotowe posiłki są dostarczane z zestawem o określonej ilości kalorii porcji. W zależności od celów możesz wybrać posiłki odpowiadające Twoim potrzebom. Spożywanie posiłków w celu dopasowania ich do celów żywieniowych jest kluczem do sukcesu. Nie jest potrzebna samokontrola, co z pewnością będzie pomocne, kiedy pod koniec długiego i ciężkiego dnia Twoja motywacja na prowadzenie zdrowego stylu życia osłabnie.

5. Zaoszczędź czas

Mówią, że nie można kupić czasu, ale na pewno można kupić catering dietetyczny, aby zaoszczędzić mnóstwo czasu! Musimy poświęcić znaczną część dnia, aby zrobić zakupy, przygotować produkty, przyrządzić posiłek, a następnie posprzątać rzeczy, które nagromadziły się podczas gotowania. Pomyśl o tych ciekawych rzeczach, które możesz zrobić teraz, korzystając ze swojego wolnego czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × trzy =

Back to Top