Dzierżawa ekspresów, czy to się opłaca?

Osoba, która jest właścicielem biura, jakiegokolwiek punktu gastronomicznego czy hotelu zmuszona jest w swojej firmie serwować klientom kawę. Wtedy powstaje problem, czy opłaca się kupić ekspres do kawy czy go dzierżawić bądź leasingować. Na rynku jest wiele firm, które w swojej ofercie mają usługę – dzierżawa ekspresów. Usługa bardzo często jest na dobrych warunkach a dzierżawcy oferują nowoczesne i bardzo dobre modele ekspresów do kawy.

Czy opłaca się dzierżawa ekspresu do kawy?

Jest to trochę dziwne, że jest się właścicielem, na przykład hotelu, a dzierżawi się ekspresy do kawy. Jednak czasami wynajęcie dobrych kilku ekspresów jest bardziej opłacalne aniżeli ich zakupienie.

Zakup ekspresu, który ma parzyć dużo kawy i często jest nie lada wydatkiem jednorazowym. Oczywiście właściciel firmy może go wpisać sobie w koszty, ale czy to się będzie mu opłacało. Co z serwisem, naprawami i co w przypadku gdy na terenie danej firmy, nie wystarczy jeden ekspres? Jaki ekspres będzie najlepszy czy ekspres tradycyjny czy ekspres automatyczny?

Dzierżawa ekspresów naprawdę się opłaca.

Na czym to polega?

Opcja wydzierżawienia ekspresu ma wiele zalet i jest coraz częściej wybierana przez właścicieli hoteli, punktów gastronomicznych czy biur. Na początek nikt nie naraża się na duży i jednorazowy wydatek. Wszystkie naprawy, przeglądy czy serwisy ekspresów są bezpłatne. Ponadto nie wiedząc jaki ekspres będzie najlepszy i najwydajniejszy, wszystkich wiadomości można dowiedzieć się od pracowników firmy wypożyczającej ekspresy.

Istnieją również takie opcje wynajmu ekspresów do kawy, że wystarczy tylko od firmy kupować, miesięcznie określone ilości kawy . Może wtedy zdarzyć się tak, że opłata za dzierżawę będzie znikoma lub nie będzie jej wcale.

Decydując się na dzierżawę ekspresu do kawy możemy dysponować sprzętem najlepszej jakości, najnowocześniejszym w jak najniższej dla nas cenie.

Same zalety

Dzisiaj dzierżawienie ekspresów do kawy bardzo się opłaca, czasami jest nawet bardziej ekonomiczne niż posiadanie własnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 − 7 =

Back to Top